Jdi na obsah Jdi na menu
 


1) FuturSex-Lovesound

Hned od začátku vám Justin a Timbaland servírují to v čem dnes na popové scéně kralují. Zajímavé aranžmá, kvalitní chytlavý refrén. FuturSex-Lovesound je dobrá píseň jak dělaná na pořádný start popového večírku.

2) SexyBack

A hned s druhou písničkou přichází první vrchol desky. SexyBack vás na parketu rozhýbe ať chcete nebo ne. Tak nějak si představuji Pop v roce 2006! Přiznám se nejdříve my neseděl refrén, který se až moc opakuje. Ovšem po 2 dalších posleších jsem přišel na to, že tak to musí být a je to správně.

3) Sexy Ladies-Let Me Talk to You Prelude

Další potencionální "ladies" singl. Povedená a výrazná basová linka vás provede celou písní, která bohužel ke konci ztrácí tempo.

04) My Love

Absolutní vrchol alba! Tohle je poloha která Justinovi sluší nejvíc. Nechybí zde nic co má mít opravdový megahit. Vsadím se, že My Love získá spoustu ocenění a Justinovy zajistí nehynoucí slávu která je jak známo v popu velice vrtkavá. Výborně se zhostil role i hostující T.I.

05) Lovestoned-I Think She Knows [Interlude]

U této písně mám pocit jako by mě Justin naléhavě přemlouval abych mu uvěřil to co mi sděluje. To se mu daří. Je zde dobře použitá orchestrální smyčka. Ke konci Justin přidá svůj beat-box, který známe už s rock Your Body. I tato píseň pořád drží laťku hodně nahoře.

06) What Goes Around...-...Comes Around [Interlude]

Píseň se nese v duchu Cry Me A River. Sice není tak dokonalá ale je určitě nadprůměrná. Je to další potencionální singl. Opět výborný refrén. Musím se přiznat, že mě zaráží s jakou lehkostí píseň plyne. Nevtíravá ale chytlavá.

07) Chop Me Up

V prvním okamžiku jsem měl pocit, že poslouchám jiné album a to Hip Hopové, ale za pár vteřin se vrací opět na vlnu Popu. Takhle by podle mě mělo vypadat skloubení Mtv Hip-Hopu a popu současnosti. Otázka je jestli se Mtv Hip-Hop už nezařadil do škatulky popu. Píseň se nenechává zahanbit kousky které zněly před ní. Je vidět,že Justin má okolo sebe výborný tým, který se snaží aby nikdo ani na chvíli nezapochyboval kdo je v současnosti na vrcholu popového Olympu.

08) Damn Girl

Ooo… teď na scénu přichází will.i.am. Hned v prvních tónech poznáte jeho rukopis. Je zde jeden z nejlepších beatu na albu. Určitě další hit. Ale tentokrát je to spíš velká zásluha will.i.ama než Justina.

09) Summer Love-Set the Mood [Prelude]

Doufám, že mě nikdo nebude podezírat ze zaujatosti, a ten kdo mě zná ví, že nejsem člověk, který poslouchá pop, ale opět musím konstatovat že je tu další vrchol alba. Kolikátý už? Radši nepočítat. Nikdy jsme si nedovedl představit že u popového alba budu takhle zaposlouchaný a spokojený s tím co slyším.

10) Until the End of Time

Trošku zvolněné tempo. Pro mě asi nejslabší píseň, která je ale 100% směřována k něžnějšímu pohlaví.

11) Losing My Way

Teď se mi zdá že Justin už přeci jen ztrácí dech. Ale kdo by mu to neodpustil. Jedna černá ovce na albu je přesto obdivuhodný výkon.

12) (Another Song) All Over Again

Nejpomalejší song na desce. Typický ploužák. Zavřete oči a uvidíte dívku svých snu jak s ní kroužíte v těsném obětí na parketu. Tak o tomhle je přesně tato píseň. A hlavně má duši. Dominuje zde výborné piano uměle podbarvené akustickou kytarou.

13) Pose

Obnovená spolupráce se Snop DOggem. Popová "vypalovačka" na konec. Dobré a důstojné rozloučení s deskou.

Závěrem můžu jen říct. Král Michael Jackson už je dávno mrtev a konečně je tu nový. Famfáry pro Justina Timberlaka a jeho producentský tým!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mimi

(justintimberlake, 6. 2. 2012 15:44)

Justin, ty a tie tvoje pekné piesne ale naj: Cry Me A River, Sexy Back ,
Carry Out,Losing My Way,...Môj MILAČIK

si beautiful!!!

(victoria repasc, 4. 2. 2012 15:25)

si prekrásny milujem ťa ale najviac z toho tvoj hlások!!!

miluju te

(nikola jonasova, 18. 3. 2008 12:26)

miluju te justine